Kes meie oleme?
Tere! Lubage tutvustada: Mina olen Maris, minu partner Casper ja meie pisikene Aron. Tegelikult on meid hoopis 5, sest me loeme oma kiisusid ka pereliikmeteks (Frodo ja Kiisu).
Meie lugu algas tegelikult Austraaliast, ühest paljudest riikidest, kuhu mu seiklused mind peale Tallinna Ülikoolis õppimist viisid. Elu nautimise käigus armusin ma kõrvuni ühte Hollandlasse, Casperisse, kellega sai edasi seigeldud. Peale reisimist sai meie koduks Hollandi Kuningriik. Ning meiega liitusid Kiisu ja Frodo. Kiiresti sai hollandi keel ära õpitud ning minul ilusalong püsti pandud ning selle kõrvalt e-turunduse haridus omandatud. Pärast 4 aastat Hollandi elu nautimist ja töötamist, saime maailma parima uudise! Ootasime pisikest Aronit. Ja pärast pikka ootamist ning omajagu seiklusi ta saabuski! Viies pereliige- pisike Aron. Algas uus faas, uus elu ja uued seiklused perekonnana! 


Tagasi Eestisse?
Ühel hetkel sai meile selgeks, et meie soov on tagasi Eestisse kolida. Leidsime imeilusa vana majakese ühest Läänemaa metsa ääres- ja sellest saabki meie uus kodu ja Eestist Casperile uus kodumaa, uue keele ja kommetega. 
Little me sai aga alguse, kui Aron paari kuune oli. Kuna sai ostetud palju beebitooteid ja riideid, sai kiiresti selgeks, et suured ketid teevad masstoodangut ja päris tihti ei ole hinna-kvaliteeti suhe paigas. Nii saigi mu õmblemimasin põõningult alla toodud ja minu vanale hobile ja armastusele tuul alla puhutud. Ning tekkis vaikselt uus idee ja unistus- Little me! Unistus panna kokku minu hobi ja armastus e-turundusega. 

Miks valida Little me tooteid?
Minu poolt õmmeldud tooted on valminud hoolikalt valitud, kvaliteetsetest, 100% puuvillastest kangastest. Tooted ise aga praktilised- kuna minu partner on tööga seoses poole ajast kodust eemal, on mulle väga tähtsad saanud tooted, mis on nutikad ning aitavad igapäeva toimetused väikese beebiga lihtsamaks muuta. Ja silmailu! Et praktlised tooted ka toredad välja näeksid. Little me tootevalikust leiate seega tooted, mis on minu isiklikust kogemusest ja vaatenurgast vajalikud ning, mis on saanud meie lemmikuks! Ja mida kõige rohkem igapäeva elus kasutame. Peame ka väga tähtsaks keskkonna säästlikult toodetud tooteid ning seetõttu oleme valinud kangad, mis kannavad Öko-Tex Standard märgist. Ka toodete pakendid valmivad keskonda säästvast materialist koostöös Rohepakendiga (www.rohepakend.ee). 

Little me ei ole massitoodang, Little me beebitooted on unikaalsed, valminud suure hoole ja armastusega, et valmistada kvaliteetseid, praktilisi ja lõbusad tooteid teie kõige kallimatele pisikestele beebitüdrukutele ja -poistele!